Commissies

HV Nieuwegein heeft verschillende functies voor en commissies met vrijwilligers die diverse taken voor de vereniging uitvoeren.

Activiteitencommissie
Arie Godee, Marcel Kool en Harald Ruiter

activiteitencommissie@hvnieuwegein.nl

 

Clubkanjers

Nol Florie, Harry Labes, Paul Reindertse en Lex Rikers.

info@hvnieuwegein.nl 

 

Dames 1, 2 & Dames A1
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Dames 3, 4, 5
Vacature 

 

EK commissie
vacature
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Financiële administratie
Oscar van Velzen
financieleadministratie@hvnieuwegein.nl 

 

Heren 1, 2 & Heren A1
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Heren 3 & 4

Vacature 

 

Jeugd A, B  Meisjes
Jolanda Wouterse
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Jeugd C Meisjes
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Jeugd B & C Jongens
Leo Visser
TC@hvnieuwegein.nl
Jeugd D
Anita Miltenburg & Forra vd Vlasakker
TC@hvnieuwegein.nl 

 

Jeugdcommissie
Femke Portman, Joyce Zwezerijnen
Jeugdcommissie@hvnieuwegein.nl 

 

Kledingcommissie
Monique Bekema, Marion de Hoogt, Monique van Velsen
kledingcommissie@hvnieuwegein.nl

 

Ledenadministratie
Pim Gloudemans
ledenadministratie@hvnieuwegein.nl 

 

Mixtoernooi

Jan Wieling

j.wieling@casema.nl 

 

Redactie
Mary Droge, Paula van der Sanden
redactie@hvnieuwegein.nl 

 

Sponsorcommissie
Roel van Santen, Oscar van Velsen, Esther Jansen & Marion de Hoogt
sponsoring@hvnieuwegein.nl

Technische Commissie
Barry Zwezerijnen
TC@hvnieuwegein.nl

 

Toernooicommissie
vacature

Wedstrijdsecretariaat
Dinant de Jong
ws.nieuwegein@nhv-mn.nl

wedstrijdsecretariaat@hvnieuwegein.nl
Zaalteam
Paul Reindertse
reindertse@casema.nl

Tweet